Новини компанії
13 листопада
«Кримський Титан» отримав перші результати від вкладених інвестицій

За 9 місяці 2012 року підприємство реалізувало сірчаної кислоти майже в 35 разів більше ніж за аналогічний період минулого року.
13 листопада
Європа виштовхує Єврохім за борт

Європейська комісія ввела антидемпінгове мито в розмірі 32,82 євро за тонну на ввезення аміачної селітри російською компанією Єврохім.
13 листопада
Фірташ росте на добривах

На FOB, Чорне море, збільшилася вартість аміаку, карбаміду та аміачної селітри.

усі новини »
15 листопада
Агрофорум-2008

        12- 14 листопада в м. Києві проходив АГРО ФОРУМ -2008, ХІ універсальна агропромислова виставка –ярмарок «Фермер України».

       Форум проводився за підтримки : Міністерства аграрної політики України та Міністерства промислової політики України.

      Участь у вищезгаданому форумі взяли багато делегатів, це дало можливість знайти новий  ринок  збуту, нових партнерів, ознайомитись  з продукцією вітчизняних та зарубіжних підприємств аграрного сектору.

      У павільйонах можна було ознайомитись з продукцією компанії – комплексні мінеральні добрива (тукосуміші), представленою в широкому асортименті.

Присутні на форумі делегати: Директор департаменту мінеральних добрив -Кущевой А.Т. , начальник комерційного відділу – Білоус С.В. , менеджер зі збуту –Гімбаржевська Н.А. надавали поради щодо внесення комплексних мінеральних добрив як альтернативу простим, однокомпонентним добрив, що дозволяє суттєво економити кошти фермерів.

усі новини »

simple complex

© 2018. При використанні матеріалів сайту гіпер-посилання на uptorg.com.ua обов'язкове.