Новини компанії
13 листопада
«Кримський Титан» отримав перші результати від вкладених інвестицій

За 9 місяці 2012 року підприємство реалізувало сірчаної кислоти майже в 35 разів більше ніж за аналогічний період минулого року.
13 листопада
Європа виштовхує Єврохім за борт

Європейська комісія ввела антидемпінгове мито в розмірі 32,82 євро за тонну на ввезення аміачної селітри російською компанією Єврохім.
13 листопада
Фірташ росте на добривах

На FOB, Чорне море, збільшилася вартість аміаку, карбаміду та аміачної селітри.

усі новини »
13 листопада
«Кримський Титан» отримав перші результати від вкладених інвестицій

 Якщо в минулому році в цей період було продано всього 996 тонн і практично весь продукт використовувався для внутрішнього виробництва діоксиду титану, то в цьому році «Кримський Титан» зміг продати на внутрішньому ринку майже 35 тис. тонн кислоти на ПрАТ «Кримський Титан», впроваджена технологія, при якій відбувається повна утилізація тепла «Це стало можливим, завдяки введенню в експлуатацію нового сірчанокислотного виробництва.

«Кримський ТИТАН» залучив на розширення виробництва більше 900 млн. грн. інвестицій, основна частина яких була вкладена в будівництво нового цеху сірчаної кислоти. І сьогодні він вийшов на стабільну роботу і почав повертати капіталовкладення. Станом на початок жовтня новий цех виробив більше 46 тис. тонн готового продукту і це тільки початок », - запевняє голова правління ПрАТ« Кримський Титан »Олександр Шітманюк.

Новий цех по виробництву сірчаної кислоти потужністю 600 тис. тонн на рік було відкрито 27 квітня 2012 року. На сьогоднішній день цех вийшов на повну потужність роботи. Нове виробництво є інноваційним, енергоефективним і екологічно чистим.

Зокрема, в процесі роботи цеху передбачена утилізація тепла, що виділяється, що дозволить скоротити витрати на придбання електроенергії та газу на загальну суму близько 230 млн. грн. в рік.

За підсумками роботи підприємства за 9 місяці 2012 року випуск продукції в натуральному вираженні склав: діоксиду титану - 82 132 тонни (+1,4% до показника минулого року), амофосу - 33 061 тонну (-51,5%), сірчаної кислоти - 444 633 тонни (+10,3%), червоних пігментів - 3083 тонни (-14%). Н

а сьогоднішній день проблемою для підприємства є коливання ринкового попиту на вироблене мінеральне добриво - амофос. За 9 місяців 2011 року «Кримський Титан» реалізував 72 000 тонн амофосу, в цьому році за той же період часу - всього 32 тисячі тонн. Як пояснив комерційний директор підприємства Андрій Догадов, причиною таких низьких показників є висока собівартість, викликана зростанням цін на фосфорити (основна сировина для виробництва амофосу), що подорожчали за останні два роки на 40%.

При цьому, ринкова ціна амофосу знизилася приблизно на 8% в порівнянні з аналогічним періодом 2011 року. Крім того, «Кримський Титан» обмежений випуском лише одного виду мінеральних добрив, а попит на амофос має сезонний характер.

усі новини »

simple complex

© 2018. При використанні матеріалів сайту гіпер-посилання на uptorg.com.ua обов'язкове.