Новини компанії
13 листопада
«Кримський Титан» отримав перші результати від вкладених інвестицій

За 9 місяці 2012 року підприємство реалізувало сірчаної кислоти майже в 35 разів більше ніж за аналогічний період минулого року.
13 листопада
Європа виштовхує Єврохім за борт

Європейська комісія ввела антидемпінгове мито в розмірі 32,82 євро за тонну на ввезення аміачної селітри російською компанією Єврохім.
13 листопада
Фірташ росте на добривах

На FOB, Чорне море, збільшилася вартість аміаку, карбаміду та аміачної селітри.

усі новини »
29 жовтня
II Всеукраїнська конференція

       27-28 жовтня 2008 року проходила Друга всеукраїнська виставка з участю міжнародних делегатів "Добрива-2008", м.Київ.           Метою конференції було проведення форуму учасників ринку хімії, агрохимії та аграрного бізнесу.             

       Впродовж двох днів, розглядався широкий спектр питань, що стосуються сучасного стану та перспектив розвитку ринку мінеральних добрив з урохуванням тенденцій світового ринку. Механізми захисту відчизняних експортерів.Аспекти проведення ідентифікації та регістрації речовин(компонентів) у відповідності з регламентом REACH.

         У рамках форуму були такаж підняті актуальні проблеми регістрації, екологічна регламентація препаратів і державне випробовування пестицидів та агрохімікатів в Україні. Серед учасників конференції були присутні:Головна державноа служба захисту рослин, Міністерство аграрної політики України, Міністерство охорони навколишнього середовища України, Білоруська калійна компанія(Білорусія), ТОВ "Уралхім"(Россія)та інші.

усі новини »

simple complex

© 2018. При використанні матеріалів сайту гіпер-посилання на uptorg.com.ua обов'язкове.