Шкідники

Новини компанії
13 листопада
«Кримський Титан» отримав перші результати від вкладених інвестицій

За 9 місяці 2012 року підприємство реалізувало сірчаної кислоти майже в 35 разів більше ніж за аналогічний період минулого року.
13 листопада
Європа виштовхує Єврохім за борт

Європейська комісія ввела антидемпінгове мито в розмірі 32,82 євро за тонну на ввезення аміачної селітри російською компанією Єврохім.
13 листопада
Фірташ росте на добривах

На FOB, Чорне море, збільшилася вартість аміаку, карбаміду та аміачної селітри.

усі новини »

Існує безліч шкідників рослинних культур, ми постараємось описати найбільш поширених в Україні.

Блішки

Жуки завдовжки від 1,5 до 2,5 мм, чорні із зеленуватим відливом або темно-бронзові із зеленуватим відливом. У жука смугастої хлібної блішки на надкрилах широка світло-жовта поздовжня смуга, лоб і тім`яна частина голови покриті точками, личинка до 3,5 мм жовта в рідкісних волосках, останній сегмент черевця з довгим, злегка загнутим догори шипиком, має три пари грудних ніг. У жука великий стеблової блішки переднеспинка з мелкоточечной пунктіровкой, ноги одноколірні, чорно-бурі, личинка до 5 мм, біла з темно-бурою голівкою, дрібними бурими цятками на тілі і трьома парами грудних ніг. У жука звичайної великий стеблової блішки переднеспинка грубо пунктіровать, передні стегна червоно-бурі, личинка до 4 мм, зовні схожа на личинку великий стеблової блішки. Задні ноги жуків скакальні.

Клоп шкідлива черепашка

Дорослі клопи мають щільне сплощене широкоовальною тіло довжиною 10 - 13 мм, більша частина якого прикрита потужно розвиненим овальним щитком; забарвлення жовтувато-або коричнювато-сіра з мармуровим малюнком з дрібних чорних крапок і рисок, іноді темно-бура до чорної; голова незаостренная, бічні краю переднегруді злегка опуклі. Яйця діаметром 1 - 1,2 мм, кулясті, зелені, темніють в ході розвитку. Яйцекладки дворядні, зазвичай по 14 яєць. Личинки імагообразние, в начади розвитку зелені, до кінця - сіруваті.

Ярова муха

Муха завдовжки 4 ... 5 мм, чорного кольору з оксамитовим опушенням і жорсткими щетинками на тілі. Личинка безнога, потовщені-циліндрична, жовтувато-біла або жовтувато-сіра, довжиною 5 ... 6 мм. Лялечка в червонувато-коричневому пупарії, довжиною до 5,5 мм.


Гессенська муха

Доросла комаха - дрібний комарик довжиною 2,5 ... 3 мм темно-сірого або рудувато-бурого забарвлення; черевце самки загострене, з червонувато-бурими плямами. Яйце подовжено-овальний, довжиною до 0,5 мм, червонувато-буре. Личинка червоподібна, безнога, з веретеновідним тілом білого забарвлення, довжиною до 4 мм. Лялечка прихована, пупарий каштаново-бурий.Пшеничний трипс

Дорослі трипси довжиною 1,5 ... 2 мм, забарвлення від темно-бурого до чорного, тіло видовжене, вузьке, гнучке; крила дуже вузькі з довгою бахромою волосків. Личинки імагообразние, червоні.

simple complex

© 2018. При використанні матеріалів сайту гіпер-посилання на uptorg.com.ua обов'язкове.